1
Aktualności

Nowy serial J.J. Abramsa – „Demimonde” – znajdzie się w ofercie HBO. Stacja, w walce o prawa do zrealizowania produkcji, pokonała Apple.

O tajemniczym projekcie J.J. Abramsa głośno było już od jakiegoś czasu. Mówiło się, że o prawa do bezimiennego jeszcze wówczas serialu walczą HBO i Apple, dziś wiemy już jednak, że produkcja o tytule „Demimonde” znajdzie się w ofercie stacji HBO. 

„Demimonde” skupi się na losach rodziny, składającej się z pracującej jako naukowiec matki, jej męża oraz córki. Ulegają oni groźnemu wypadkowi, w wyniku czego matka zapada w śpiączkę. Jej najbliżsi, którzy z całej sytuacji wyszli cało, natrafiają na ślady dokonywanych przez nią dziwnych eksperymentów. Po pewnym czasie przenoszą się do innego świata, gdzie zmuszeni są stawić czoła potwornej sile.

J.J. Abrams, Demimonde, HBO, Star Wars, serial
J.J. Abrams

Tytuł „Demimonde”, oznaczający w języku francuskim „pół-świat”, może być nawiązaniem do dzieła Aleksandra Dumasa (syna) „Le Demi-monde”, w którym autor opisuje nieznany, odrębny obszar naszego świata. Twórca serialu, który pracuje obecnie nad nową częścią „Star Wars”, nie udzielił póki co żadnych nowych informacji na temat projektu.

Liczba odcinków składających się na pierwszy sezon wciąż pozostaje nieznana; obecnie trwają prace nad scenariuszem. Za produkcję odpowiedzialna będzie wytwórnia Bad Robot’s, której właścicielem jest sam Abrams.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Dariusz Tomasik
    Dariusz Tomasik
    @777moneymaker

    Apple chyba zamierza z buta wejść na rynek VOD. Szkoda, że z Abramsem im nie wyszło. Ale super, że Chazell będzie współpracował z nadgryzionym jabłkiem nad innym serialem. A znając reżysera i zapędy firmy z Cupertino może wyjść bardzo mocna pozycja do oglądania.

Powiązane

Aktualności