Aktualności

Połączenie „The Bold Type”, „Girls” i „Sex Education”? Sądząc po opisie tym, a nawet czymś więcej, będzie nowy polski serial produkcji Netflixa, „Sexify”.

„Sexify” skupi się na trzech młodych kobietach, „które chcą przenieść życie seksualne całej ludzkości o poziom wyżej”. Będzie to historia trzech studentek, które zgłaszają się do konkursu na najlepszy start-up z projektem, który ma zrewolucjnizowac życie erotyczne Polaków. Główną bohaterką jest Natalia (Aleksandra Skraba, „Nad jeziorem”) – pochodząca z małej miejscowości kobieta, chcąca za wszelką cenę osiągnać sukces. Jej najlepsza przyjaciółka, Paulina (Maria Sobocińska, „Wołyń”) to studentka chemii, która dołączy do projektu, chcąc naprawić swój siedmioletni związek, w który wkrada się nuda i brak zrozumienia. Trzecią z bohaterek ma być natomiast znajoma Natalii z akademika, Monika (Sandra Drzymalska, „Psy 3), która będzie pełnić funkcję ekspertki od seksu. 

Serial ma być utrzymany w lekkiej i żartobliwej formie oraz opowiadać „o życiu współczesnych młodych dziewczyn – o dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności”. 

Sexify, Netflix
Odtwórczynie głównych ról: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska

Reżyserami i scenarzystami „Sexify” zostali Piotr Domalewski („Cicha noc”) oraz Kalina Alabrudzińska („Nic nie ginie”). Producentami wykonawczymi są natomiast Jan Kwieciński („W lesie dziś nie zaśnie nikt”), Agata Gerc i Małgorzata Fogel-Gabryś („Jak pies z kotem”), nad całością czuwa również Akson Studio („Powidoki”, „Czas honoru”). 

Pierwszy sezon będzie liczyć 8 odcinków, a swoją premierę ma mieć jeszcze w tym roku. 

źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.