Aktualności

Zostały raptem dwa tygodnie do premiery nowego sezonu „The X-Files” na kanale FOX. Producent Chris Carter, wraz z ekipą, wypuścili właśnie długi, prawie pięciominutowy teaser, w którym opowiadają, co nas czeka w kolejnej odsłonie najsłynniejszego archiwum świata.

Teaser ma formę wywiadu z obsadą i przetykany jest wstawkami z nowych odcinków. Gillian Anderson, czyli serialowa Scully, obiecuje powrót do tego, co stanowi kwintesencję „The X-Files” – wszechobecnej tajemnicy. W 11 sezonie kontynuowany będzie wątek syna agentów specjalnych, Williama. Na filmiku widzimy też Muldera w kostiumie Wielkiej Stopy, pojawiają się także nowe szczegóły postaci znanej jako „Cigarette-Smoking Man”. Zresztą zobaczcie sami:

 

Premiera 11 sezonu w USA odbędzie się 3 stycznia 2018 roku. W obsadzie, oprócz Gillian Anderson i Davida Duchovny’ego, zobaczymy m.in. Mitcha Pileggiego („Dallas”), Annabeth Gish („The Bridge”), Robbiego Amella („Flash”), Lauren Ambrose („Dig”), Karin Konoval („Rise of Planet of the Apes”), Barbarę Hershey („Once Upon a Time”) i Haleya Joela Osmenta („The Sixth Sense”). Nowy sezon promowany jest hasłem: „Prawda nigdy jeszcze nie była tak blisko” – czyżbyśmy wreszcie mieli poznać wszystkie fakty dotyczące tajemniczego potomka agentów specjalnych?

Źródło: yt.com/deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The X-Files

Fox Mulder i Dana Scully to para detektywów pracujących dla Federalnego Biura Śledczego. Zajmują się Archiwum X, czyli miejscem, do którego trafiają wszystkie sprawy …