Aktualności

W kolejnych odcinkach hitowego serialu Netflixa zobaczymy dwie nowe postacie oraz młodszą wersję Sabriny.

Odcinek świąteczny zatytułowany „A Midwinter's Tale” będzie dział się podczas świętowania przez Kosciół Nocy zimowego przesilenia. W najdłuższą noc w roku rodziny gromadzą się przy ogniu, by śpiewać pogańskie pieśni i opowiadać historie o duchach. Jest to także czas przyjmowania gości i przyjezdnych – zarówno tych mile, jak i niemile widzianych. Za scenariusz odcinka odpowiadają Roberto Aguirre-Sacasa (showrunner serialu) i Donna Thorland („Salem”), reżyserią zajął się Jeff Woolnough („Vikings”).

Do obsady serialu dołączyła trójka aktorów:

  • McKenna Grace („Gifted”, „The Haunting of Hill House”) pojawi się w odcinku świątecznym. Wcieli się ona w małą Sabrinę we flashbackach z dzieciństwa. Kościół Nocy świętuje przesilenie zimowe zamiast świąt Bożego Narodzenia, nie powstrzyma to jednak młodej Sabriny przed proszeniem o coś wyjątkowego.
sabrina spellman, chilling adventures of sabrina, netflix, odcinek specjalny
McKenna Grace jako młoda Sabrina Spellman
  • Alexis Denisof („Angel”, „Finding Carter”) pojawi się w kolejnym sezonie. Odegra on chłopaka Mary Wardwell, Adama Mastersa. Ten przystojny i czarujący mężczyzna wraca do Greendale po długim pobycie za granicą, nie widząc, że jego ukochana została przejęta przez Madam Satan.
sabrina, alexis denisof
Alexis Denisof w serialu „Finding Carter”
  • Jedidiah Goodacre („Descendants”, „The Originals”) pojawi się w kolejnym sezonie. Wcieli się w rolę czarownika Doriana Graya. Będzie on w posiadaniu własnego ekskluzywnego nocnego klubu (Dorian’s Gray Room). Ten mężczyzna o nieokreślonym wieku jest bardzo dobry w dotrzymywaniu sekretów, szczególnie własnych – w tym zaklętego portretu, który trzyma w ukryciu przed wścibskimi oczami.
jedidiah goodacre, dorian gray, sabrina
Jedidiah Goodacre w serialu „The Originals”

Świąteczny odcinek pojawi się na Netflixie już 14 grudnia. Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chilling Adventures of Sabrina

Fabuła skupia się na nastoletniej Sabrinie, która będzie musiała wybrać pomiędzy życiem wiedźmy a normalnością – przy okazji mierząc się z problemami codzienności …


Recenzje


Aktualności