Aktualności

Zdjęcia wykonane przez jednego z fotoreporterów na planie „WandaVision” zdradzają, jakich bohaterów komiksów możemy spodziewać się w nadchodzącym serialu Marvela.

„WandaVision” zapowiadany jest jako miks gatunkowy: ma w sobie łączyć elementy horroru i komedii, a całość utrzymana będzie w estetyce typowego amerykańskiego osiedla w latach 50. Sam serial ma być blisko związany z inną nadchodzącą produkcją Marvela, czyli „Doctor Strange: Multivers of Madness”, co wskazuje, że „WandaVision”, podobnie jak film, również będzie wykorzystywać koncept alternatywnych rzeczywistości.

Na zdjęciach widzimy Elizabeth Olsen, która powróci w roli tytułowej Wandy oraz Teyonah Parris, która zagra dorosłą Monicę Rambeau – córkę przyjacółki Captain Marvel, Marii. Ponadto na zdjęciach uchwycony został mężczyzna w kamizelce z napisem S.W.O.R.D., czyli antyterorrystycznej organizacji będacej kosmicznym odpowiednikiem S.H.I.E.L.D. Po raz pierwszy zadebiutowali w szstym numerze „Astonishing X-Men”, po czym doczekali się własnej serii. Prawdopodobnie zobaczymy więc również członków tej grupy w nadchodzącym serialu MCU. Pozostałe zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

WandaVision, Disney_
Teyonah Parris, Elizabeth Olsen i Randall Park na planie zdjęciowym „WandaVision”

WandaVision, Disney+

W obsadzie serialu znaleźli się również Paul Bettany jako Vision, Kat Dennings jako Darcy Lewis oraz Randall Park w roli Jimmy’ego Woo. Reżyserem „WandaVision” jest Matt Shakman („Fargo”, „Mad Man”), a za scenariusz odpowiada Jac Schaeffer („The Hustle”), która wraz z Kevinem Feige jest także producentką wykonawczą.

Premiera przewidziana jest na wiosnę 2021 roku. 

Źródło: justjared.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności