1
Aktualności

11 marca stacja NBC wyemituje drugi sezon serialu związanego z podróżami w czasie. Ponieważ produkcja powraca już za miesiąc, zdecydowano się zaprezentować fanom aż 17 nowych zdjęć promocyjnych.

Finał 1. sezonu „Timeless” zostawił nas w momencie, gdy Lucy (Abigail Spencer) szczęśliwie wróciła do teraźniejszości, gdzie wyznała swojej matce Carol (Susanna Thompson) fakt, że uczestniczyła w zabójczych podróżach w czasie. Niestety, okazało się, że Carol odgrywa ważną rolę w organizacji Rittenhouse, z którą przez cały czas walczyli Lucy, Rufus (Malcolm Barrett) i Wyatt (Matt Lanter).

Na zdjęciach promocyjnych z premiery 2. sezonu, które udostępnił portal TVLine widzimy, że bohaterzy produkcji cofną się do czasów I wojny światowej. Konflikt pomiędzy Carol, a Lucy nadal trwa. Z materiałów promocyjnych możemy również wywnioskować, że w odcinku pojawią się: Mason, Christopher i Jiya (Paterson Joseph, Sakina Jaffery and Claudia Doumit), członkini Rittenhouse Emma (Annie Wersching) oraz Marie Curie (Kim Bubbs).

Matt Lanter, Timeless

Abigail Spencer, Timeless

Timeless, Matt Lanter, Abigail Spencer

Więcej zdjęć dostępnych pod tym odnośnikiem

 

Historia opowiada o trójce obcych sobie ludzi, przed którymi postawiono pewien cel. Mają oni bowiem ścigać złodziei, którzy ukradli niezwykły wynalazek nazywany wehikułem czasu. Aby ich dopaść, muszą się cofnąć w czasie. Podczas swojej wyprawy spotykają różne historyczne postacie m.in. Abrahama Lincolna czy Jerzego Waszyngtona.

„Timeless” w ubiegłym roku przeszło długą drogę – początkowo skasowana produkcja, po interwencji zagorzałych fanów otrzymała zamówienie na kolejną serię. 2. sezon „Timeless” będzie miał swoją premierę 11 marca.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …


Aktualności