Aktualności

Według najnowszego ogłoszenia castingowego w czwartym sezonie „Narcos” zagrają Diego Luna („Casanova”, „Rogue One: A Star Wars Story”) i Michael Peña („Gracepoint”, „Ant-Man”). Nie są znane szczegóły dotyczące odgrywanych przez nich postaci.

Występ znanych aktorów w nadchodzącym sezonie został ogłoszony w formie krótkiej zapowiedzi, którą można obejrzeć poniżej:

Narcos skupia się na przedstawieniu działalności kolumbijskiego bossa narkotykowego Pablo Escobara, jak i innych najważniejszych działaczy w przemyśle narkotykowym. Trzeci sezon, którego premiera nastąpiła 1 września 2017 roku, został bardzo dobrze odebrany, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes wskaźnik 96% „świeżości” z oceną 7,46/10.

Produkcja czwartego sezonu niedawno się rozpoczęła. Historia przeniesie się z terenów Kolumbii do Meksyku. Za produkcję dla Netflixa odpowiada Gaumont Television. Producentami wykonawczymi serialu są José Padilha („Tropa de Elite”), Eric Newman („Hemlock Grove”), Doug Miro („The Sorcerer's Apprentice”) i Carlo Bernard („The Sorcerer's Apprentice”). Wraz ze zmianą lokalizacji, w nowym sezonie nie zobaczymy znanej postaci Javiera Peñy, w którego wcielił się Pedro Pascal („Game of Thrones”, „Kingsman: The Golden Circle”).

Dokładna data premiery czwartego sezonu „Narcos” nie jest znana, jednak wiadomo, że będzie to w 2018 roku.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …