Aktualności

Twórcy serialu postanowili troszkę urozmaicić nam trudny czas oczekiwania na kolejny sezon i właśnie ujawnili trzech nowych członków obsady.

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje miliarder sir Reginald Hargreeves, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreevesa. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne, niecodzienne umiejętności, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać, podczas gdy apokalipsa zbliża się wielkimi krokami.

Na koniec pierwszego sezonu bohaterom niestety nie udało się uratować świata. Teraz, po cofnięciu się w czasie, będą ponownie próbować ocalić ludzkość.

Yusuf Gatewood, serialomaniak
Yusuf Gatewood

W nadchodzącej odsłonie serialu pojawią się między innymi: Ritu Arya („Humans”), która zagra Lilę - kobietę-kameleona, Yusuf Gatewood („Good Omens”, „The Originals”), który wcieli się w postać Raymonda - inteligentnego i pewnego siebie człowieka z instynktem przywódczym oraz Marin Ireland („Y: Ostatni z mężczyzn”), która zagra Sissy - nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu, poszukującą sensu życia.

Serial „The Umbrella Academy” jest oparty na serii popularnych komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya a zilustrowanych przez Gabriela Bá. Producentem wykonawczym i showrunnerem serialu jest Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Za produkcję odpowiadają również: Jeff F. King, Mike Richardson i Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bá.

Data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana. Pierwszy sezon dostępny jest na platformie Netflix.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Umbrella Academy

Serial bazujący na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, zmuszonych …


Aktualności


Artykuły