Aktualności

Nowa produkcja ABC, „The Crossing”, zapowiada się jak połączenie dobrego thrillera sci-fi z „Back to the Future” – na próżno jednak oczekiwać po nim przygody na miarę tej znanej z filmu Zemeckisa. Według dostępnych opisów, serial opowiada bowiem o uciekinierach szukających schronienia przed wojną... toczącą się 250 lat w przyszłości. Zobaczcie nowe teasery.

Zwiastun serialu, opublikowany w maju ubiegłego roku, był tajemniczym wprowadzeniem do historii uchodźców, którzy znikąd pojawiają się w stanie Waszyngton, gdzie lokalne władze na własną rękę usiłują rozwikłać ich przeszłość. Teraz ABC dodaje do materiałów promocyjnych dwa teasery:

Serial, współtworzony przez Dana Dworkina („Criminal Minds", „The Lost”) i Jaya Beattie („The Lost”, „Scream: the TV Series”) będzie miał swoją premierę w kwietniu 2018 roku.  W obsadzie znaleźli się m. in. Luke Camilleri („Hemlock Grove”, „A series of Unfortunate Events”), Steve Zahn („Mad Dogs”, „Modern Family”) i Alison Wandzura („iZombie”, „The Magicians”, „Van Helsing”).

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.