3
Aktualności

Z okazji walentynek stacja Freeform pokazała nowe teasery nadchodzącego sezonu „Shadowhunters”.

W najnowszych zapowiedziach możemy zauważyć rozwijającą się relacje Clary i Jace’a. Mimo chwil pełnych uczuć i namiętności nie będzie kolorowo. Na Jace’a spadną konsekwencje czynu dziewczyny z finału drugiego sezonu. W końcu przywrócenie do życia ma swoją cenę. Ze słów mężczyzny można wywnioskować, że miało być błogo i sielankowo. Niestety prawdopodobnie tak nie będzie.

Nigdy nie czułem się z nikim tak,  jak czuję się z Tobą. Po prostu nie chcę tego zepsuć.


 

Również fani Maleca (Magnusa i Aleca) otrzymali nowy fragment z trzeciego sezonu. Widzimy w nim, że układa się u nich znacznie lepiej niż u Clace. 


 

„Shadowhunters” powstało na podstawie sagi Dary Anioła autorstwa Cassandry Clare. Opowiada o 18-letniej Clary, która w dniu urodzin dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą – osobą polującą na demony. Produkcja spotkała się ze złym odbiorem ze względu na ogromne różnice między książką a serialem. 

Premiera trzeciego sezonu w Ameryce odbędzie się 20 marca. W Polsce serial dostępny jest na platformie streamingowej Netflix.

Źródło: tvline.com 

Komentarze

(3)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Magdalena Marciniak
  Magdalena Marciniak
  @MagdalenaMarciniak

  "Produkcja spotkała się ze złym odbiorem ze względu na ogromne różnice między książką a serialem. " Raczej dlatego, że większość aktorów grało jak drewno, a w pierwszym sezonie efekty specjalne lepiej zrobiłoby dziecko z gimnazjum. XD
  Fani książek nie mieli zbyt wielu pretensji o rozbieżności, ale bolały mocno takie aspekty jak wygląd Jace'a (z jego tragiczną grą aktorską i brakiem charakteru książkowej postaci). Głównie to wywoływało niechęć do serialu fanów serii DA, niemniej największe powody złego odbioru związane były z realizacją produkcji, która leżała i kwiczała.

  • Zuzanna Włodarkiewicz
   Zuzanna Włodarkiewicz
   @Suzie95

   @MagdalenaMarciniak: To zdanie wynika stąd, że ja osobiście spotkałam się z fragmentami, że ludziom nie podobają się zmiany w fabule.

  • Magdalena Marciniak
   Magdalena Marciniak
   @MagdalenaMarciniak

   @Suzie95: Części może i się nie podobały, ale gdy serial startował to przez pierwszy rok bardzo dużo się mówiło o nim na grupie serialomaniaka. Ludzie chętnie się udzielali i największe zastrzeżenia były właśnie w stosunku do gry aktorskiej i efektów. Ciężko zresztą uznać odstępstwa od książki za ważny argument, bo serial jest adaptacją, a nie ekranizacją, co oznacza, że twórcy nie muszą trzymać się ściśle pierwowzoru. :)

Powiązane

Seriale

Shadowhunters

Spokojne życie Clary Fray zmienia się, gdy w 18 urodziny dowiaduje się, że jest Nocnym Łowcą i jej misją jest chronienie ludzi przed czyhającymi na nich demonami. …


Aktualności