Aktualności

Na stronie internetowej stacji Canal+ pojawiła się zakładka serialu „Mr. Mercedes”, produkowanego dla sieci Audience TV. Oznacza to, że z produkcją będą mieli okazję zapoznać się również polscy widzowie.

„Mr. Mercedes” to luźna adaptacja powieści Stephena Kinga o tym samym tytule. Historia opowiada o emerytowanym detektywie Billu Hodgesie (Brendan Gleeson). Mężczyzna zaczyna dostawać tajemnicze wiadomości nawiązujące do masakry, podczas której ktoś wjechał skradzionym mercedesem w tłum ludzi. Zabójca nie został schwytany – detektyw postanawia podjąć kolejną próbę rozwikłania zagadki. 

Pierwszy sezon serialu był emitowany w amerykańskiej sieci Audience TV od 9 sierpnia do 11 października. Produkcja doczekała się pozytywnego odbioru ze strony widzów, którzy już czekają na zapowiedziany drugi sezon (zdjęcia do niego rozpoczną się w lutym). „Mr. Mercedes” osiągnął 85% w skali Rotten Tomatoes, co stanowi naprawdę obiecujący wynik. 

Serial zadebiutuje w stacji Canal+ już w ten piątek (1 grudnia) o godzinie 20:00; zostaną wówczas wyemitowane aż dwa odcinki. Kolejne epizody będzie można oglądać co tydzień o tej samej porze. 

Źródło: canalplus.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mr. Mercedes

Bill Hodes to emerytowany detektyw, którego, za pośrednictwem tajemniczych wiadomości, zaczyna prześladować sprawca dawnej, do dziś nierozwiązanej sprawy – przestępca …