Aktualności

Na trwającym D23 Expo podczas prezentowania zapowiedzi seriali z nadchodzącej platformy Disney+ ogłoszono oficjalnie kolejne trzy seriale, które dołączą do uniwersum Marvela. Choć informacje o jednej produkcji pojawiły się już wcześniej, to nie zabrakło też niespodzianek.

Podczas fragmentu panelu platformy Disney+ poświęconego produkcjom Marvel Studios obecny na scenie Kevin Feige zaskoczył fanów, ogłaszając kolejne nadchodzące seriale należące do uniwersum Marvela. Wśród nich znalazły się: zapowiedziana kilka godzin wcześniej produkcja „Ms. Marvel”, „Moon Knight” oraz „She-Hulk”.

„She-Hulk” to historia dotycząca prawniczki Jennifer Walters, kuzynki Bruce’a Bannera. To przetoczenie jego krwi odpowiada za jej moce. „Moon Knight” skupia się natomiast na tytułowym bohaterze, będącym alter ego najemnika Marca Spectora. Jak już wspominaliśmy, „Ms. Marvel” opowie o Kameli Khan, czyli superbohaterce potrafiącej zmieniać kształt. Każdy z seriali otrzymał swoje oficjalne logo:

ms. marvel, disney+, serial, marvel, mcu

moon knight, disney+, marvel, mcu

she-hulk, marvel, mcu, disney+

Nie zabrakło także nowych informacji dotyczących zapowiedzianych już wcześniej produkcji. Wśród wspomnianych historii z animowanego „What If” znalazł się zombie Kapitan Ameryka, Peggy Carter zostająca Captain Carter (czyli odpowiedniczką Kapitana Ameryki) czy Tony Stark w roli Star-Lorda. Do obsady „The Falcon and the Winter Soldier” dołączył aktor Wyatt Russell („Black Mirror”), który wcieli się w Johna Walkera. Potwierdzono także udział w produkcji Daniela Brühla oraz Emily VanCamp, czyli odpowiednio Zemo oraz Sharon Carter. Wedle zapowiedzi „WandaVision” ma łączyć w sobie klimat sitcomu i horroru. W produkcji pojawią się postacie znane z kinowego uniwersum – Kat Dennings jako Darcy („Thor”) oraz Randall Park jako agent Woo („Ant-Man”). Kathryn Hahn („I Love Dick”) wcieli się w sąsiadkę głównej pary.

Źródło: hollywoodreporter.com / Disney+

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności


Disney+ stworzy serial o Ms. Marvel!

Bohaterką nie będzie jednak znana z filmów MCU Carol Danvers, która na początku swojej kariery posługiwała się właśnie pseudonimem Ms. Marvel. W nadchodzącym serialu …