Aktualności

Nowy serial dramatyczny od stacji Lifetime powoli się rozrasta, a zdjęcia do niego mają rozpocząć się już niebawem. Do obsady dołączyły cztery osoby, które wcielą się w postaci regularne.

„American Princess” opowiada historię Amandy (w tej roli Georgia Flood), bywalczynię Upper East Side, która ucieka ze swojego wymarzonego ślubu, kiedy orientuje się, że życie, którego od zawsze pragnęła, nie jest dla niej właściwe. Gdy natrafia na Festiwal Renesansu, nagle doznaje olśnienia i postanawia zostawić wszystko to, o co dotąd się troszczyła. Amanda zaczyna życie na nowo, włączając w to przyjaźnie, rywali i romanse. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków. 

Aktorka Georgia Flood
Aktorka wcielająca się w główną rolę

Do obsady dołączyli: Mimi Gianopulos („Baby Daddy”), Helen Madelyn Kim („GLOW”), Tommy Dorfman („13 Reasons Why”) i Erin Pineda („Major Crimes”). 

Gianopulos zagra Morgan, oschłą i krytykancką najlepszą przyjaciółkę Amandy, będącą singielką i odnoszącą sukcesy jako konsultantka do spraw marki.

Kim wcieli się w Lexi, Koreankę wychowaną w wierze żydowskiej przez homoseksualnych rodziców. Lexi jest słodka, ale niezbyt bystra, kumpluje się z Amandą.

Dorfman będzie najlepszym przyjacielem-gejem Amandy. Jego wyśmienity gust i cięty dowcip sprawiły, że stał się influencerem w świecie social mediów.

Z kolei Erin Pineda sportretuje Helen – szaloną i hedonistyczną dziewczynę, uczestniczkę Festiwalu, która czerpie z życia pełnymi garściami.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.