Aktualności

W sieci pojawiły się nowe informacje odnośnie nadchodzącego sezonu „Game of Thrones”. Jeśli nie oglądaliście jeszcze sezonu siódmego lub nie chcecie psuć sobie przyjemności, to uprzedzamy – cały poniższy tekst jest wielkim SPOILEREM!

Trwają prace nad ósmym sezonem „Game of Thrones”. A ponieważ serial najprawdopodobniej nie powróci w 2018 roku, fani wypatrują każdej, najdrobniejszej informacji o swoim ulubionej produkcji. Angielska strona „Watchers On The Wall” donosi, że studia nagraniowe serialu, znajdujące się w Irlandii Północnej, ostatnimi czasy bardzo zwiększyły swoje rozmiary.

W miejscowości Moneyglass, gdzie filmowano sceny z zamku Winterfell, przybyło mnóstwo nowych miejsc, takich jak mury obronne czy wieże, które wcześniej były kreowane przez CGI. Jeśli dodać do tego obecność całej masy sztucznego śniegu, trebusze oraz budowę fosy, to wygląda na to, że Winterfell przygotowuje się na poważne oblężenie. Wygląda na to, że zamek będzie pierwszym bastionem ludzkości na drodze armii Nocnego Króla.

                                    

 

Druga rewelacja dotyczy studia nagraniowego w Belfaście, gdzie rozpoczęto budowę repliki Królewskiej Przystani. Jak podaje screenrant.com, mają tam być kręcone wszystkie sceny rozgrywające się w mieście władców Westeros, co dotychczas miało miejsce w jednym z najpiękniejszych miast Chorwacji, Dubrovniku. Co jest tego powodem? Cóż, być może twórcy planują jakąś katastrofę (np. pożar), który dotknie stolicę Westeros i chcą przedstawić ten kataklizm, nie przejmując się zniszczeniem otoczenia. 

Premiera ósmego, kończącego sagę „Game of Thrones”, sezonu przewidywana jest na rok 2019.

Źródła: screenrant.com / WatchersOnTheWall

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.