Aktualności

Obsada „Tell Me A Story” cały czas się powiększa. Wciąż dołączają do niej wielkie gwiazdy.

Serial „Tell Me A Story” ukazywać będzie najpopularniejsze baśnie w mrocznej wersji. Na ekranie zobaczymy Paula Wesleya, Kim Catrall i Danielle Campbell. Do obsady dołączyli także Michael Raymond-James („Game of Silence”), Kurt Yaeger („Quarry”) oraz Rarmian Newton („Rise”).

Yaeger otrzymał rolę Terry’ego, weterana wojennego który służył za granicą z Hannah (Danie Ramirez). Terry jest najbliższym przyjacielem Hannah i jej najbardziej zaufanym sprzymierzeńcem.

tell me a story, tell me a story aktorzy
Od lewej: Michael Raymond-James, Kurt Yaeger i Rarmian Newton

Michael Raymond-James zagra Mitcha, wieloletniego pracownika fizycznego, który stara się utrzymać żonę, pracując dla swojego gburowatego teścia. Próbując związać koniec z końcem, dopuszcza się przestępstwa wraz z bratem, Eddiem (Wesley).

Newton to Ethan, kolega z liceum, który bardzo interesuje się nową dziewczyną, Kaylą (Campbell). Czarujący i wytrwały Ethan zaprzyjaźnia się z nią, ale jego motywy mogą być mroczniejsze i bardziej niebezpieczne, niż ktokolwiek sądzi.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności

Upfronty 2018: ramówka CBS na jesień

Poniedziałek:  „Bull” (sezon trzeci) „Magnum P.I.” (NOWOŚĆ) Reboot serialu z lat 80. Thomas Magnum wraca z Afganistanu i osiedla się na Hawajach, by tam …