Aktualności

Odcinek świąteczny serialu „Doctor Who”, którego emisja miała miejsce 25 grudnia, był dla fanów wielkim wydarzeniem. To w nim postać Doktora przeszła kolejną regenerację, przyjmując po raz pierwszy w historii kobiecą postać. Poza Doktorem swój wygląd zmieni również jego środek transportu – TARDIS. Zamieszczony przez oficjalny profil serialu filmik pozwala zobaczyć specjalny moment rozłożenia scenografii na części.

„Doctor Who” to kultowy brytyjski serial science fiction, cieszący się międzynarodowym uznaniem fanów. Akcja skupia się wokół tajemniczego osobnika, przedstawiającego się jako Doktor, który za pomocą swojej TARDIS podróżuje w czasie i przestrzeni.

Data zamieszczenia filmiku w Sylwestra wydaje się mieć szczególne znaczenie. Można odczytać to jako ostatnią chwilę rządów Petera Capaldiego („Accused”, „The Musketeers”) jako Doktora. I choć serial z 11. sezonem powróci dopiero jesienią, to rok 2018 będzie rokiem Doktora w wykonaniu Jodie Whittaker („Broadchurch”, „Trust Me”), która w krótkiej scenie kończącej odcinek „Twice Upon a Time” zdążyła przekonać do siebie wielu fanów.

Tak jak i na planie, po rozbiórce, serial rozpocznie się po części na nowo, z wymianą nie tylko w obsadzie. Z serialem pożegnał się również wieloletni showrunner produkcji, Steven Moffat („Sherlock”). Jego miejsce zajmie Chris Chibnall, do tej pory scenarzysta „Doctor Who” oraz producent serialu „Broadchurch”.

Źródło: youtube.com / screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Doctor Who

Rose Tyler pracuje w domu towarowym w Londynie. Prowadzi monotonne, przeciętne życie, do momentu, w którym manekiny sklepowe próbują ją zabić. Ratuje ją nieznajomy, …