Aktualności

W styczniu 2017 roku serial dostał drugi sezon, zanim jeszcze na ekranach pojawił się pierwszy odcinek. Jednak teraz serię odwołano. „Nobodies” kończy się po dwóch sezonach.

Po pierwszym sezonie „Nobodies” zanotował słabe oceny i został przeniesiony z TV Land do Paramount Network. Niestety nie wpasował się za bardzo w ramówkę, więc wrócił do swojej macierzystej stacji. Tam udało się poprawić wyniki, ale nie na tyle, by dostać kolejną serię. Co ciekawe „Nobodies” wciąż jest traktowane jako główny serial komediowy stacji TV Land.

Opowiada on o nic nieznaczących aktorach, którzy próbują wykorzystać swoich sławnych znajomych, aby dostać się na wyżyny sławy. Tematyka serii sprzyjała temu, aby pojawiały się camea, jednak okazała się ona tak mało popularna, że przegrała z podobnymi produkcjami.

Melissa McCarthy Nobodies Serialomaniak
Serial został anulowany po dwóch sezonach

Na szczęście Melissa McCarthy nie będzie miała okazji rozpamiętywać anulowania swojego serialu. Zagra bowiem w mrocznej komedii „Can You Ever Forgive Me?” oraz w „Happytime Murders”, w którym będzie towarzyszyć dwójce detektywów badających morderstwa w obskurnym miesteczku.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale