Aktualności

Podczas panelu na San Diego Comic Con twórcy serialu „Nightflyers” zaprezentowali zebranym na sali pierwszy trailer produkcji opartej na powieści George'a R.R. Martina.

„Nightflyers” opowiada o grupie naukowców wyruszających w kosmos w kierunku niezidentyfikowanego obiektu, mogącego być ratunkiem dla umierającej Ziemi. Kiedy zbliżają się do pojazdu, ich pogląd na sytuację w jakiej się znaleźli, ulega znacznej zmianie. Przyszłość może okazać się śmiertelnie niebezpieczna i nikt nie ma pomysłu, jak jej uniknąć. W rękach członków załogi leży nie tylko ich własne życie, ale także los naszej cywilizacji.

Trailer pokazał o wiele więcej niż dotychczasowe teasery, które miały na celu przekazanie klimatu produkcji. Z nowego materiału możemy wywnioskować, co spotka załogę statku oraz zobaczyć przedsmak efektów specjalnych. Nie można przy tym pozbyć się wrażenia, że serial będzie próbował nawiązywać do mrocznego kina science fiction z lat 80., bazujacego na strachu, samotności i szaleństwie.

Wśród obsady znajdują się: Gretchen Mol („Chance”), Eoin Macken („Merlin”), David Ajala („Fast and Furious 6”), Angus Sampson („Fargo”), Jodie Turner-Smith („The Last Ship”), Brian F. O’Byrne („Million Dollar Baby”), Sam Strike („Timeless”) i Maya Eshet („Teen Wolf”). Produkcją serialu zajmuje się Jeff Buhler („Eloise”), showrunnerem jest natomiast Daniel Cerone („The Blacklist”).

Premiera serialu już jesienia tego roku, w Polsce – na platformie Netflix.

Źródło: Syfy

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności