Aktualności

Pojawiła się kolejna krótka zapowiedź nadchodzącego serialu „Nightflyers” na podstawie książki George'a R.R. Martina, produkowanego dla stacji Syfy.

Wszyscy doskonale kojarzą twórczość Martina, jest przecież autorem słynnej sagi „A Song of Ice and Fire”, na podstawie której nakręcono „Game of Thrones”. Trzeba przyznać, że bardzo długo czekał, zanim zdecydował się na sprzedaż innej swojej powieści zainteresowanym stacjom. Wybór padł na Syfy, które we współpracy z Netflixem wyprodukuje serial i już niebawem dowiemy się, czy była to trafna decyzja.

„Nightflyers” opowiada o grupie naukowców wyruszających w kosmos w kierunku niezidentyfikowanego obiektu, mogącego być ratunkiem dla umierającej Ziemi. Kiedy zbliżają się do pojazdu, ich zrozumienie sytuacji, w jakiej się znaleźli, ulega znacznej zmianie. Przyszłość może okazać się śmiertelnie niebezpieczna i nikt nie ma pomysłu, jak tego uniknąć. W rękach członków załogi leży nie tylko ich własne życie, ale także los naszej cywilizacji.

Wśród obsady znajdują się: Gretchen Mol („Chance”), Eoin Macken („Merlin”), David Ajala („Fast and Furious 6”), Angus Sampson („Fargo”), Jodie Turner-Smith („The Last Ship”), Brian F. O’Byrne („Million Dollar Baby”), Sam Strike („Timeless”) i Maya Eshet („Teen Wolf”). Produkcją serialu zajmuje się Jeff Buhler („Eloise”), showrunnerem jest natomiast Daniel Cerone („The Blacklist”).

Serial nie ma jeszcze daty premiery; poza emisją na Syfy, będzie również dostępny na platformie Netflix.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności