Aktualności

Stacja NBC udostępniła zwiastun jednej ze swoich mid-sezonowych nowości. Zapowiedź przedstawia ciekawe połączenie dramatu i komedii. Serial zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

„Good Girls” to historia skupiająca się na trzech kobietach, które prowadzą spokojne życie na przedmieściach. Każda z nich jest matką i zaczyna odczuwać znaczne kłopoty finansowe. Razem wpadają na pomysł obrabowania lokalnego sklepu. Jednak łup jest znacznie większy, niż się spodziewały, a to tylko początek ich problemów.

Twórczynią serialu jest Jenna Bans („Scandal”, „Grey’s Anatomy”), która wraz z Jeannine Renshaw („Grey’s Anatomy”, „Frequency”) zajmie się produkcją. W rolach głównych wystąpią między innymi: Marietta Sirleaf aka Retta („Parks and Recreation”), Mae Whitman („Parenthood”), Reno Wilson („Mike i Molly”), Manny Montana („Graceland”). Christina Hendricks („Mad Men”) zastąpi Kathleen Rose Perkins („Episodes”) w roli Beth Boland, którą Perkins zagrała w pilocie serialu.

Premiera 26 lutego.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Good Girls

Trzy mamuśki mieszkające na przedmieściach mają kłopotów z pieniędzmi. Aby temu zaradzić postanawiają okraść pobliski supermarket. To dopiero początek ich problemów.