1
Aktualności

Plotki o kasacji „Wayward Pines” od jakiegoś czasu krążyły w sieci. Dziś już wiadomo – produkcja nie doczeka się 3. sezonu. Stacja FOX usunęła ze swojej oficjalnej strony zakładkę serialu.

„Wayward Pines” to thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Idaho. Serial opowiada historię amerykańskiego tajnego agenta, Ethana Burke, poszukującego dwóch zaginionych kolegów z FBI. W czasie podróży ulega wypadkowi – budzi się w Wayward Pines, bez dokumentów oraz rzeczy osobistych. Zaniepokojony dziwnym zachowaniem lekarza i pielęgniarki w szpitalu, postanawia zgłębić sekrety miasteczka, które skrywa więcej tajemnic, niż może się wydawać. 

Serial powstał na podstawie popularnej trylogii książek „Wayward Pines” autorstwa Blake'a Croucha. Produkcja doczekała się opinii nowego „Twin Peaks” – jednak jak widać, to nie wystarczyło, by przedłużyć serial o kolejne sezony.

Źródło: [spoilertv.com]

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • tomashi81
    tomashi81

    Z jednej strony szkoda, pierwszy sezon był świetny. Niestety, drugi sezon był słaby. Miałem takie wrażenie że był tylko po to by uśmiercić wszystkie postacie które przeżyły pierwszy sezon.

Powiązane

Seriale

Wayward Pines

Agent Ethan Burke przybywa do małego miasteczka Wayward Pines, aby odnaleźć dwóch zaginionych kolegów.