Aktualności

Mimo że minęło dopiero kilka dni od premiery 2. sezonu „Stranger Things”, producenci potwierdzili już, że powstanie kontynuacja.

Od 27 października możemy cieszyć się tak długo wyczekiwanym 2. sezonem „Stranger Things”, dostępnym w całości (dziewięć odcinków) na Netflixie. Żeby radości nie było za mało, bracia Duffer potwierdzili właśnie rozpoczęcie pracy nad scenariuszem do kolejnego sezonu, który będziemy mogli zobaczyć końcem 2018 bądź początkiem 2019 roku. Informacja ta nie została jednak jeszcze potwierdzona przez Netflix. 

Jak na razie nie wiemy, co będzie się działo w nowej odsłonie. Jeden z producentów powiedział, że „dzieciaki muszą w końcu wypierniczyć z miasta”, co daje widzom dużo do myślenia. Prawdopodobnie zobaczymy zupełnie nową historię, powiązaną w jakimś stopniu z poprzednimi wydarzeniami.

Bracia Duffer nie chcieli, żeby serial był długim, ciągnącym się bez końca „tasiemcem”, ale na pytanie, czy sezon ten będzie ostatnim, nie odpowiedzieli. Może to dawać nadzieję na powstanie kolejnych przygód młodych bohaterów. Początkowo zakładano rozłożenie fabuły na pięć sezonów.

Źródło: www.nme.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …