Aktualności

Jedna z największych gwiazd Hollywood, Nicole Kidman ponownie wystąpi w serialu. Po hitowym „Big Little Liars” i „The Undoing”, którego premiera jeszcze w tym roku, aktorkę zobaczymy w „Pretty Things”, wyprodukowanym dla Amazon Studios.

Serial będzie adaptacją książki Janelle Brown pod tym samym  tytułem. Walka o prawa do ekranizacji była naprawdę zacięta. Kidman nie tylko zagra w serialu, ale i go wyprodukuje. Za kamerą stanie Reed Morano („Vinyl”). 

Aktorka i producentka Nicole Kidman

„Pretty Things” to najnowsza powieść Janelle Brown, której premiera będzie mieć miejsce już 21 kwietnia. Opowiada pełną zawiści i pragnienia zemsty historię dwóch błyskotliwych kobiet po przejściach. Nina to złodziejka okradająca bogatych mieszkańców Los Angeles wraz ze swoim chłopakiem Lachlanem. Zmusiła ją do tego trudna sytuacja życiowa – choroba matki. Vanessa to  z kolei dziedziczka ogromnej fortuny, ciesząca się popularnością na Instagramie. Jest jednak bardzo samotna. Nie wiadomo na razie, którą rolę zagra Nicole Kidman. 

Jeszcze w tym roku aktorkę zobaczymy w produkcji HBO „The Undoing” Davida E. Kelly’ego u boku Hugh Granta. Premiera była zaplanowana za miesiąc, ale z uwagi na epidemię koronawirusa przesunięto ją na koniec roku. Kidman pracuje także nad adaptacją powieści Liane Moriarty „Nine Perfect Strangers” dla Hulu. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności