Aktualności

Nie macie pomysłu na prezent dla swoich najbliższych? Od teraz będziecie mogli podarować im Netflixa. Polska dołączyła do grona państw europejskich, w których dostępne są karty podarunkowe tej znanej platformy streamingowej.

Karty podarunkowe to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią kupować prezentów. Netflix wreszcie umożliwia nam zakup tego rodzaju kart również w Polsce. Bony podarunkowe mogą posłużyć nam jako forma prezentu dla bliskich, ale także jako alternatywny sposób comiesięcznego opłacania abonamentu.

Platforma streamingowa umożliwia korzystanie z trzech dostępnych abonamentów:

  • podstawowy – 34 zł – 1 ekran – jakość SD
  • standard – 43 zł – 2 ekrany – jakość HD
  • premium – 52 zł – 4 ekrany – jakość 4K UHD

Klienci do wyboru będą mieli bony o nominałach 60 i 120 zł, za pomocą których będzie można opłacić abonament nowego lub istniejącego już konta Netflix. Wartości nominałów na kartach podarunkowych nie odpowiadają jednak cenom abonamentów.

W przypadku, gdy kwota na bonie podarunkowym się skończy, będzie możliwe albo dokupienie nowej karty podarunkowej, albo podpięcie karty płatniczej, co stanowi standardową metodę opłacania abonamentu. Natomiast w sytuacji, gdy kwota na karcie podarunkowej nie jest wystarczająca do pokrycia miesięcznego kosztu za usługę, Netflix przeliczy to na liczbę dni, przez które będzie można korzystać z platformy.

Karty będą dostępne w stacjonarnych punktach sprzedaży, takich jak 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay i Saturn. Oferta dystrybutorów ma być jednak sukcesywnie powiększana.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.