Aktualności

W styczniu na Netflixie pojawią się dwa nowe seriale dokumentalne: „Rotten” i „Dirty Money”. Oba przybliżą zjawisko korupcji oraz wskażą, jak nieprawidłowości na wyższych szczeblach władzy wpływają na życie zwykłych ludzi.

„Rotten” to produkcja, która postawi pod znakiem zapytania jakość spożywanych przez nas pokarmów. Twórcy przybliżą najbardziej kontrowersyjne afery związane z przemysłem spożywczym.

Seria liczyć będzie sześć odcinków, a na pierwszy ogień pójdzie „Honeygate”, w skutek której Europę zalała fala wątpliwej jakości miodu. Oprócz tego dowiemy się co nieco o drodze, jaką na sklepowe półki przebywają czosnek, produkty rybne czy drobiowe.

Premiera już 5 stycznia 2018 roku na Netflixie.

 

„Dirty Money” to trzeźwe spojrzenie na świat wielkich pieniędzy i dokonywanych za ich pomocą szemranych transakcji. Na tapet wzięty zostanie chociażby przemysł samochodowy, gdzie codziennie, w pełni świadomie, naraża się na niebezpieczeństwo życie i zdrowie tysięcy ludzi.

Jeśli interesują was powiązania jednego z największych światowych banków z meksykańskim kartelem lub to, jak wahania na rynku nieruchomości doprowadziły Donalda Trumpa na szczyt – „Dirty Money” to z całą pewnością serial dla was. Przed nami sześć odcinków, z których każdy dotyczył będzie innej sprawy.

Produkcja zadebiutuje na Netflixie 26 stycznia 2018 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.