Aktualności

Na początku stycznia informowaliśmy o przedłużeniu „She’s Gotta Have It” o drugi sezon. Po chwili milczenia Netflix ogłosił oficjalną datę powrotu produkcji. Jedno jest pewne – ona się doigra!

„She’s Gotta Have It” to produkcja Netflixa bazująca na filmie o tym samym tytule. Historia opowiada o Noli, zbliżającej się do trzydziestych urodzin. Kobieta stara się poukładać swoje życie, co nie jest takie proste – a szczególnie nie pomaga temu fakt, że Nola ma trzech kochanków. 

Pierwszy sezon produkcji zyskał uznanie widzów oraz bardzo dobry wynik 88% na portalu rottentomatoes.com. Za serial odpowiedzialny jest Spike Lee, który otrzymał Oscara w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany za film „BlacKkKlansman”. Platforma Netflix podzieliła się krótkim teaserem drugiego sezonu, informującym o dacie powrotu serialu. 

W głównych rolach występują m.in. DeWanda Wise (Nola), Chyna Lyne (Shemekka Epps), Anthony Ramos (Mars Blackmon), Lyriq Bent (Jamie Overstreet) oraz Cleo Anthony (Greer Childs)

Drugi sezon „She’s Gotta Have It” będzie dostępny od 24 maja. 

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

She's Gotta Have It

Nola nieubłaganie zbliża się do swoich trzydziestych urodzin. Za wszelką cenę stara się pogodzić pracę, karierę i kontakty z przyjaciółmi, wszystko komplikują jednak …


Aktualności