Aktualności

Jak wyglądałoby połączenie „Lost”, „Hunger Games” i Fyre Festival? Netflix prezentuje nam odpowiedź i zaprasza na rajską wyspę w zwiastunie ich nowego serialu limitowanego „The I-Land”.

„The I-Lad” rozpoczyna się w momencie, kiedy dziesięć osób budzi się na zdradliwej wyspie, nie pamiętając, kim są ani jak się tam znaleźli. Rozpoczynają więc wędrówkę, mając nadzieję na odnalezienie drogi do domu, jednak szybko orientują się, że miejsce to nie jest tym, czym się wydaje. Nieznajomi będą musieli stawić czoła zarówno fizycznym, jak i psychologicznym wyzwaniom oraz stać się najlepszymi wersjami samych siebie – lub też umrzeć jako najgorsze z nich. Produkcja będzie liczyć 7 odcinków.

W obsadzie znaleźli się Natalie Martinez („Under the Dome”), Kate Bosworth („Superman Returns”), Michelle Veintimilla („Gotham”), Alex Pettyfer („Magic Mike”), Sibylla Deen („The Last Ship”), Kyle Schmid („Being Human”), Ronald Peet („Defectives”), Kota Eberhardt („Dark Phoenix”), Anthony Lee Medina („Flesh and Bone”) oraz Gilles Geary („Spirit Warriors”).

Premiera 12 września na platformie Netflix.

Źródło: tvline.com

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.