Aktualności

W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź drugiego sezonu dzieła brazylijskiej filii Netflixa „3%”. Krótki teaser podsyca ciekawość fanów serii.

„3%” okazał się wielkim sukcesem brazylijskiego oddziału Netflixa. Serial błyskawicznie zdobył uznanie wśród krytyków, jak i widzów. Nie dziwi zatem ogromne zainteresowanie i napięcie, towarzyszące oczekiwaniu na każdą, nawet najmniejszą informację odnośnie kolejnego sezonu.

Fabuła została utrzymana w klimacie dystopijnego thrillera, który przenosi widzów w świat przyszłości, gdzie ludzie żyją podzieleni na dwie grupy: uprzywilejowanych „Władców” oraz społeczeństwo żyjące w skrajnej biedzie. W celu powstrzymania ewentualnych buntów, „Władcy” organizują co roku zawody, dające możliwość dołączenia do ludzi mieszkających po „lepszej stronie”. Śmiałkowie mogą podejść do tych rozgrywek tylko raz, wyłącznie po osiągnięciu odpowiedniego wieku. Droga do „lepszej strony” jest jednak bardzo trudna, wypełniona zostaje licznymi testami, które sprawdzają charakter oraz przydatność kandydatów dla uprzywilejowanego społeczeństwa.

Pierwszy sezon brazylijskiego serialu pokazał zupełnie nowe, świeże podejście do tematyki sci-fi, co bardzo spodobało się widzom na całym świecie. W drugim sezonie, według teasera, będziemy mogli w końcu zobaczyć, jak wygląda mityczna „lepsza strona” oraz przyjrzymy się bliżej istocie samego testu. Wydarzenia rozpoczną się niemal rok od tych kończących poprzedni sezon:

W obsadzie serialu znaleźli się: Bianca Comparato („Romance Policial: Espinosa”), Rodolfo Valente („Malhacao”), Vaneza Oliveira, Viviane Porto („Chocolate com Pimenta”) oraz Luciana Paes („Me Chama de Bruna”). Twórcą serialu i osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Pedro Aguilera.

Prace nad odcinkami trwają już od dobrych kilku miesięcy. Nowy sezon pojawi się na platformie Netflix w 2018 roku.

Źródło: Netflix/Jovemnerd.com.br

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

3%

Niedaleka przyszłość. Świat podzielony został na dwie części: rajską wyspę, którą zamieszkuje elita oraz biedne terytorium slumsów. Młodzi ludzie z brudnej sfery …