Aktualności

Jedna z największych platform streamingowych, Netflix, podpisała pierwszą umowę na wyłączność z Jantje Friese i Baranem bo Odarem, niemieckim duetem stojącym za produkcją „Dark” – najlepiej oglądanego serialu nieanglojęzycznego.

Duet zajmie się produkcją nowej serii i innymi projektami dla Netflixa. Erik Barmack zapewnia, że ten kontrakt podniesie poziom dostarczanej rozrywki.

Netflix obiecuje, że serwowana przez niego rozrywka będzie przekraczać granice – hitowy serial może pochodzić z któregokolwiek miejsca na ziemi. Bardzo cieszymy się, że umowa pozwoli nam kontynuować kooperację z Bo i Jantje, których praca zachwyciła widownię na całym świecie.

Baran bo Odar i Jantje Friese

 

Niemieccy twórcy również nie kryją radości.

Jesteśmy przeszczęśliwi na myśl o rozwoju współpracy z Netflixem. To niesamowita szansa w naszej karierze, która pozwoli nam doświadczyć tego, jak odbierane są nasze historie na świecie. Czujemy ekscytację w związku z tą wspólną podróżą, przesuwaniem granic i pokazywaniem widzom nowych pomysłów. Mamy dla nich mnóstwo niespodzianek.

 „Dark” to połączenie dramatu, horroru i kryminału. Fabuła skupia się na zniknięciu dwójki dzieci i eksploruje podwójne życia bohaterów oraz funkcjonowanie ich rozbitych rodzin. Osadzona w teraźniejszości opowieść podejmuje wątek przemieszczania się w czasie. Seria otrzyma drugi sezon.

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.