Aktualności

Netflix zdecydowanie zaskoczył polskich widzów i podjął decyzję o zakupie praw do serialu AXN „Ultraviolet”.

Netflix nabył prawa, zarówno do dystrybucji, jak i produkcji polskiego serialu „Ultraviolet”. Oznacza to, że tytuł wkrótce znajdzie się w ofercie platformy, a niewykluczone, że w przypadku większego zainteresowania amerykańska korporacja zdecyduje się na wyprodukowanie drugiego sezonu serialu, który swoją premierę miał jesienią 2017 roku. 

„Ultraviolet” to opowieść o grupie osób zajmujących się rozwiązywaniem nierozwikłanych jak dotąd zagadek kryminalnych. Cała historia rozpoczyna się w momencie, gdy powracająca z Londynu Ola staje się świadkiem śmierci młodej dziewczyny. Kobieta nie jest przekonana do wyniku śledztwa prowadzonego przez policję i postanawia poznać prawdę na własną rękę. 

ultraviolet, netflix, axn
Jedno ze zdjęć promocyjnych serialu

W obsadzie serialu znalazły się dobrze znane polskim widzom nazwiska. Są to między innymi: Marta Nieradkiewicz, Agata Kulesza, Bartłomiej Topa, Sebastian Fabijański, Sebastian Kalita, Michał Żurawski, Weronika Rosati, Mateusz Damięcki czy Anna Dereszowska. Jak dotąd funkcję reżysera „Ultraviolet” pełnił Jan Komasa. 

Pierwszy sezon produkcji liczył dziesięć odcinków i cieszył się dość słabym zainteresowaniem. Losy bohaterów śledziło średnio 107 tysięcy widzów. 

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ultraviolet

Ola, Polka mieszkająca w Londynie, zostaje zmuszona do powrotu do swojego rodzinnego miasta, Łodzi. Tam staje się świadkiem śmierci młodej dziewczyny. Policja uznaje, …