Aktualności

Netflix udostępnił wideo zapowiadające datę premiery drugiego sezonu serialu „Glow”.

Moda na lata 80. wciąż nie przemija, a kolejnym tego przejawem jest serial wyprodukowany przez Netflix, „Glow”. Historia o grupce kobiet, które postanawiają stworzyć profesjonalną drużynę wrestlingową, szybko zdobyła liczne grono fanów. Wiele z głównych bohaterek nie znalazło się na ringu z własnego wyboru, ale z przymusu, tak jak Ruth Wilder (Alison Brie). Jej postać to niespełniona aktorka, która zrozumiała, że zapasy to jej ostatnia szansa na zaistnienie. Liczne konflikty wewnątrz drużyny wciąż oddalają ją od celu, ale ostatecznie udaje im się pokazać pierwszy występ w telewizji. Komediowy format serialu świetnie sprawdził się w tej produkcji, przerysowując zasady panujące w tym sporcie.

Wideo udostępnione przez Netflix we wspaniały sposób wpisuje się do klimatu, jaki jest obecny w „Glow”. Dużo kiczu, krzykliwe stroje, jaskrawe kolory, kosmiczne fryzury, muzyka i humor, które udało się pokazać w tych niecałych dwóch minutach, to idealne podsumowanie tego, czego widz może się spodziewać.

W kolejnym sezonie ponownie zobaczymy na ekranach: Alison Brie („Community”), Marca Marona („Easy”), Betty Gilpin („Elementary”), Sydell Noel („Arrow”) oraz Britney Young („Those Who Can't”). Scenariusz został stworzony przez Carly Mensch („Orange Is The New Black”) i Liz Flahive („Homeland”).

Premiera drugiej serii serialu już 29 czerwca.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

GLOW

Akcja serialu toczy się w latach 80. XX wieku. Początkująca aktorka Ruth, szukając pracy, trafia na casting w miejskiej siłowni. Okazuje się, że praca nie polega …