Aktualności

Stacja CBS poinformowała, że serial „NCIS” został przedłużony na 16 sezon. Aktor Mark Harmon podpisał kolejną umowę związaną z produkcją i z pewnością zostanie z nami jeszcze dłużej.

Rozszerzenie kontraktu Harmona wiąże się z tym, że z obsady po 15. sezonie odchodzi Pauley Perrete, która odgrywała rolę Abby Sciuto – specjalistki medycyny sądowej. Na temat przedłużenia serialu wypowiedziała się Kelly Kahl, prezes CBS Entertainment:

To całkiem proste, wszyscy widzowie uwielbiają „NCIS”. To show przemawia do widzów w każdym wieku, we wszystkich częściach kraju i na całym świecie. Niesamowite postacie „NCIS” i niesamowita historia sprawiają, że niektórzy stają się zapalonymi fanami serialu.

Oczywiście żaden z nich nie byłby możliwy bez wybitnego zespołu produkcyjnego i utalentowanej obsady, którą prowadzi niezrównany i absolutnie niezmordowany Mark Harmon. Cieszymy się, że powróci on jako centralny punkt programu i nie możemy być bardziej podekscytowani 16. sezonem „NCIS”.

Mark Harmon, Leroy Jethro Gibbs, NCIS, serial, 16 sezon, przedłużenie, CBS

Mark Harmon jako Leroy Jethro Gibbs

 

Serial skupia się na agentach należących do głównego zespołu dochodzeniowego agencji Naval Criminal Inveatigative Service. Stawiają oni czoła przestępstwom związanym z marynarką wojenną. Na ich czele stoi kontrowersyjny, działający według swoich reguł Leroy Jethro Gibbs. Do tej pory produkcja skupiała ok. 13,3 miliona widzów przy każdym odcinku. Mimo że serial jest emitowany od 2003 roku, to nadal cieszy się sporą popularnością.

W Polsce „NCIS” jest emitowane w telewizji AXN oraz Puls 2.

Źrodło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

NCIS

Agenci należący do głównego zespołu dochodzeniowego agencji Naval Criminal Inveatigative Service stawiają czoła przestępstwom związanym z marynarką wojenną. Na …