Aktualności

Początek 2020 roku przyniesie wiele ciekawych powrotów i nowości od stacji NBC.

Na czas zimowo-wiosenny zapowiedziano premiery czterech nowości serialowych:

„Council of Dads”

council of dads, nbc, ramówka, midsezon

Gdy Scott Perry, ojciec piątki dzieci nieoczekiwanie dowiaduje się o chorobie, wzywa na pomoc swoich zaufanych przyjaciół, by pomogli i wsparli jego rodzinę, na wypadek gdyby go zabrakło. Panowie wspólnie odkryją prawdziwe znaczenie ojcostwa.

„Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”

nbc, ramówka, Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector

Serial bazujący na serii książek „The Bone Collector”. Tajemniczy seryjny morderca znany jako The Bone Collector (Kolekcjoner kości) niegdyś terroryzował Nowy Jork. Po trzech latach przerwy wszystko wskazuje na to, że powrócił, w związku z czym były detektyw Lincoln Rhyme zostaje ściągnięty z emerytury. Mężczyzna, sparaliżowany przez zasadzkę słynnego mordercy, nawiąże współpracę z młodą Amelią Sachs, by wytropić złoczyńcę.

„Zoey’s Extraordinary Playlist”

nbc, ramówka, midsezon, zoey's extraordinary playlist

Serial muzyczny skupiający się wokół postaci Zoey Clarke. Ta sprytna programistka po nietypowym zdarzeniu zaczyna słyszeń myśli i pragnienia otaczających ją osób w postaci popularnych piosenek. Z początku straszna przypadłość może się jednak okazać niezwykle pomocna.

„Indebted”

nbc, ramówka, midsezon, Indebted

Gdy Dave i Rebecca sądzą, że wreszcie uda im się odpocząć, na ich progu zjawiają się spłukani rodzice Dave’a. Mężczyzna nie ma innego wyboru niż ich przygarnąć. Życie z nimi nie będzie jednak takie łatwe.

Daty premier nadchodzących seriali stacji NBC:

„Manifest” (sezon drugi) – 7 stycznia czasu polskiego

„Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector” (nowość) – 11 stycznia czasu polskiego

„Indebted” (nowość) – 7 lutego czasu polskiego

„Brooklyn Nine-Nine” (sezon siódmy) – 7 lutego czasu polskiego

brooklyn nine-nine, nbc, sezon 7
Plakat zapowiadający podwójną premierę nowego sezonu „Brooklyn Nine-Nine”

„Good Girls” (sezon czwarty) – 17 lutego czasu polskiego

„Zoey’s Extraordinary Playlist” (nowość) przedpremiera – 8 stycznia czasu polskiego, właściwa premiera – 17 lutego czasu polskiego

„Council of Dads” – marzec

 

Źródło: deadline.com / NBC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Brooklyn Nine-Nine

Pracujący na nowojorskim dziewiątym posterunku detektywi nigdy nie brali swojej pracy zbyt na poważnie. Wszystko zmienia się, kiedy nowym dowódcą zostaje kurczowo …


Good Girls

Trzy mamuśki mieszkające na przedmieściach mają kłopotów z pieniędzmi. Aby temu zaradzić postanawiają okraść pobliski supermarket. To dopiero początek ich problemów.


Manifest

Fabuła skupia się na 191 pasażerach oraz załodze lotu Montego Air 828, który po burzliwym, jednak rutynowym locie, w końcu dociera na lotnisko. Ku ich zdziwieniu …