Aktualności

Netflix poinformował, że serial „Narcos: Mexico” będzie miał drugą serię.

„Narcos: Mexico” opowiada o początkach współczesnej wojny narkotykowej. Twórcy powracają do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Widzowie są świadkami tworzącej się potęgi kartelu z Guadalajary – Félix Gallardo (Diego Luna) w latach 80. obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Mexico, Netflix, sezon 2, przedłużenie, zamówienie, Diego Luna
Kadr z serialu „Narcos: Mexico”
 

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce niecały miesiąc temu, 16 listopada. Wygląda zatem, że spin-off innego hitowego serialu Netflixa o narkotykach „Narcos”, osiągnął zadowalające wyniki oglądalności. Opinie wśród widzów i krytyków są podzielone, zgodnie twierdzą oni, że serial zdecydowanie lepiej wypadłby, gdyby poprzedzał „Narcos”. Nie wpłynęło to jednak na same oceny, które dają serialowi aż 84% „świeżości” na portalu Rotten Tomatoes. Jest szansa, że twórcy poprawią się i w drugim sezonie zobaczymy jeszcze lepsze epizody. Data premiery nie jest znana.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …


Narcos: Mexico

Wczesne lata 80. XX wieku. Serial przedstawia historię kartelu z Guadalajary oczami amerykańskiego agenta DEA, który będzie walczył z meksykańskimi baronami narkotykowymi.