Aktualności

Pod koniec roku 2017 informowaliśmy, że do obsady serialu dołącza Michael Peña oraz Diego Luna. Teraz mamy okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia promocyjne ukazujące postaci tychże aktorów.

Media poinformowały, że Diego Luna wcieli się w Miguela Angela Felixa Gallardo, znanego pod imieniem Felix. Będzie on przywódcą kartelu Guadalajara, jednego z największych handlarzy narkotyków w historii Meksyku. Opisuje się go jako cichego, ale odważnego, nieprzeniknionego, bystrego i życzliwego przywódcę, który jest wierny swoim przyjaciołom oraz współpracownikom. Natomiast Michael Peña wcieli się w Kiki Camarenę – tajnego agenta DEA, zbierającego cenne informacje za pośrednictwem szeregu swoich informatorów. 

Narcos, Narcos mexico, Michael Pena, Diego Luna, Guadalajara, Felix, netflix
Diego Luna jako Felix
Narcos, Narcos mexico, Michael Pena, Diego Luna, Guadalajara, Felix, netflix
Michael Peña jako Kiki Camarena

„Narcos” skupia się na przedstawieniu działalności kolumbijskiego bossa narkotykowego Pablo Escobara i innych najważniejszych działaczy w przemyśle narkotykowym. W „Narcos: Mexico”, służącym za czwarty sezon produkcji, widzowie będą mogli poznać historię kartelu z Guadalajary oczami amerykańskiego agenta DEA, który będzie walczył z meksykańskimi baronami narkotykowymi. 

Na chwilę obecną nie jest znana data premiery, ale można spodziewać się jej jeszcze w tym roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …


Aktualności