Aktualności

Stęsknieni za Pennem Badgleyem i jego kreacją w „Gossip Girl”? Aktor wraca do telewizji w nowej produkcji od stacji Lifetime. Tym razem wcieli się w rolę stalkera. W internecie właśnie pojawił się zwiastun serialu – zapowiada się mrocznie i... namiętnie.

„You” będzie psychologicznym thillerem opartym o powieść Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Historia opowiada o menagarze księgarni, Joe Golbergu (Penn Badgley). Mężczyzna ma obsesję na punkcie aspirującej pisarki Beck (Elizabeth Lail) i zaczyna maniakalnie śledzić każdy krok kobiety. W sieci pojawił się pełen zwiastun produkcji:

 

Pierwszy sezon ma liczyć dziesięć odcinków. Za serial odpowiadają Greg Berlanti („Arrow”, „The Flash”) oraz Sera Gamble („The Magicians”). W rolach głównych zobaczymy Penna Badgleya, którego najsłynniejszym wcieleniem był Dan Humprey z popularnego serialu „Gossip Girl”. W rolę Beck wcieli się Elizabeth Lail („Dead of Summer”, „Once Upon a Time”). W głównej obsadzie serialu znalazła się również Shay Mitchell („Pretty Little Liars”).

penn badgley, elizabeth lail, shay mitchell, you, lifetime, promo, trailer
Elizabeth Lail jako Beck w „You”
 

Premiera serialu planowana jest na 8 września tego roku.

Źrodło: Lifetime

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności