Aktualności

Podczas spotkania prasowego telewizji CBS na TCA, Johnny Galecki wspomniał, że kolejny sezon „The Big Bang Theory” może być finałem serialu. Aktor wciela się w postać Leonarda Hofstadtera, jednego z głównych bohaterów produkcji. Jest on również producentem wykonawczym nowego serialu stacji – „Living Biblically”, który zadebiutuje pod koniec lutego.

Zapytano o to, kiedy długoletni sitcom może się zakończyć, Galecki odpowiedział:

Jedyne co omawialiśmy na planie w sprawie zakończenia serialu, to że wszyscy będziemy bardzo smutni, gdy ta chwila nadejdzie. Ale sądzę, że w tym momencie każdy czuje się dobrze z produkcją trwającą 12 sezonów i moglibyśmy już wrócić do domów i pobyć trochę z rodziną.

Wraz z powrotem do telewizji serialu „Roseanne”, który był ważnym momentem w karierze Johnny’ego, grafik aktora stał się bardzo napięty. Zobowiązania na planie „The Big Bang Theory” pozwoliły mu na udział tylko w jednym odcinku rebootu produkcji z 1988 roku. Zapytany, czy negocjacje w tej sprawie przebiegały delikatnie, odparł:

Delikatnie to dobre słowo. Cała sytuacja była prawdopodobnie najbardziej niekomfortowa tylko dla mnie. „Big Bang” to mój dom i moja rodzina. Ale pewnie nie byłbym w „Big Bang”, gdyby nie rola w „Roseanne”. Były do rozważenia pewne kwestie, ale w ostateczności wszyscy byli bardzo pomocni. Jeśli w przyszłym roku zechcą zrobić kolejne osiem czy dziewięć odcinków, to chętnie zagrałbym w więcej niż jednym.

 

Kadr z serialu „The Big Bang Theory”

 

„The Big Bang Theory” jest jednym z czołowych seriali stacji CBS, ze średnią oglądalnością obecnego sezonu wynoszącą 14,2 mln widzów na odcinek. W zeszłym roku zamówiono dwa sezony, 11. jest obecnie emitowany, a wspomniany 12. prawdopodobnie rozpocznie się jesienią tego roku. Historia skupia się wokół grupy naukowców, dla których największymi problemami są relacje damsko-męskie. W obsadzie, poza Galeckim, znaleźli się: Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik i Melissa Rouch.

„Young Sheldon” – spin-off serialu „The Big Bang Theory”, skupiający się na postaci młodego Sheldona Coopera, otrzymał właśnie zamówienie na kolejny sezon w związku ze świetnymi wynikami oglądalności.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Big Bang Theory

Życie dwóch geniuszy, doktorów Leonarda Hofstadera i Sheldona Coopera, zmienia się na zawsze, kiedy poznają swoją nową sąsiadkę. Jest nią aktorka Penny, która pracuje …


Aktualności