2
Aktualności

BBC opublikowało pierwsze zdjęcia promocyjne serialu „Troy: Fall of a City”, który zabierze nas w podróż do czasów Achillesa.

„Troy: Fall of a City” to serial współtworzony przez BBC oraz Netflixa. Jego akcja, którą przyjdzie nam śledzić z perspektywy rodziny królewskiej, opowie o czasach wojny trojańskiej, a konkretniej momencie oblężenia samej Troi. 

Udostępnione zdjęcia przedstawiają część obsady produkcji. Są to między innymi: David Threlfall („Shameless”), Frances O’Connor („The Missing”), David Gyasi („Interstellar”), Louis Hunter („The Secret Circle”) i Bella Dayne („Humans”).

Louis Hunter i Bella Dayne jako Parys i Helena

 

David Threlfall jako Priam, król Troi
 
 
David Gyasi jako Achilles 

 

Serial kręcony jest w Republice Południowej Afryki, a budżet produkcji rozplanowanej na 8 epizodów wynosi 6 milionów funtów za odcinek. Premiera planowana jest na początek 2018 roku.

Źródło: variety.com

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Michał Stopa
  Michał Stopa
  @Krein81

  Zdecydowanie jestem zaintrygowany, uwielbiam greckie klimaty... a seriali jak na lekartswo.

  • magnum33
   magnum33

   @Krein81: W szczególności Grecki murzyn jest bardzo ateńsko-spartański. Klimaty to są ale bostońsko-nowo-jorskie rodem z New York Times. Z obsady wnioskuję że będzie to kolejny knot z poprawnością polityczną, na bakier z historią czy artyzmem.