Aktualności

Stacja FX poinformowała niedawno, że czwarty sezon „Fargo” powstanie, lecz zobaczymy go najprawdopodobniej dopiero w 2019 roku.

Z informacji udzielonych przez przedstawiciela stacji FX, Johna Landgrafa, wynika, że fani oczekujący na nowy sezon serialu „Fargo” będą musieli uzbroić się w cierpliwość:

To jeszcze nie koniec. Pracowity niczym pszczoła Noah Hawley zdradził nam swoje plany odnośnie  do czwartego sezonu „Fargo” i chciałby, aby wszystko było gotowe na 2019 rok. Sądzimy więc, że nowy sezon pojawi się właśnie wtedy.

„Fargo” to wielokrotnie nagradzana produkcja oparta na filmie braci Coen z 1996 roku. Podobnie jak filmowy pierwowzór serial zabiera nas do mroźnej Minnesoty i ukazuje serię nieszczęśliwych wypadków, która wywraca życie jednego z bohaterów do góry nogami. Trzy sezony „Fargo” opowiadają powiązane ze sobą historie z różnych przedziałów czasowych.

Ewan McGregor jako Emmit Stussy w „Fargo”

 

W produkcji mieliśmy okazję oglądać chociażby Martina Freemana („Sherlock”), Billy’ego Boba Thorntona („The Man Who Wasn't There”), Kirsten Dunst („Spider-man”), Jessiego Plemonsa („Breaking Bad”), Ewana McGregora („Trainspotting) czy Mary Elizabeth Winstead („Cloverfield Lane 10”).

Twórca serialu, Noah Hawley, pracuje obecnie przy innym serialu stacji FX – „Legion”. Na jednym ze spotkań z widzami zdradził, że bardzo chętnie powróci do produkcji „Fargo”, lecz na razie jest zbyt wcześnie na jakiekolwiek konkrety.

Nadal nie wiemy, na kiedy zaplanowano rozpoczęcie zdjęć do kolejnego sezonu produkcji ani kogo zobaczymy w głównych rolach.

[Aktualizacja – 12.05.2018]

Jak poinformował producent wykonawczy serialu, Warren Littlefield, zdjęcia do czwartego sezonu „Fargo” nie wystartują wcześniej niż jesienią 2019 roku. Fani produkcji muszą więc uzbroić się w cierpliwość, gdyż czwarty sezon może zadebiutować dopiero w drugiej połowie 2020 roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, …