1
Aktualności

Za niecałe dwa miesiące zostanie wyemitowany wyczekiwany przez fanów odcinek musicalowy serialu „Riverdale”. Twórcy na bieżąco dzielą się informacjami dotyczącymi epizodu. Ostatnio dowiedzieliśmy się, kto zagra główne role w musicalu przygotowywanym przez uczniów – teraz wiadomo także, kto nie zaśpiewa w muzycznym odcinku.

„Riverdale” opowiada o losach grupy przyjaciół – Archiego, Veroniki, Betty i Jugheada, którzy zmagają się z własnymi problemami, przy okazji rozwiązując tajemnice swojego rodzinnego miasteczka Riverdale.

Serial zadebiutował w 2017 roku, zyskując wierne grono fanów. Obecnie trwa przerwa w emisji drugiego sezonu, który powróci 7 marca 2018 roku. Od kilku tygodni wiadomo, że doczekamy się musicalowego epizodu. Uczniowie szkoły w Riverdale wystawią musical na podstawie broadwayowskiej sztuki „Carrie” opartej na powieści Stephena Kinga. Usłyszymy piosenki w wykonaniu m.in. Lili Reinhart (Betty), Madelaine Petsch (Cheryl) oraz Madchen Amick (Alice Cooper). Jak zdradzają twórcy, Cole Sprouse, wcielający się w rolę Jugheada Jonesa, nie zaśpiewa w musicalowym odcinku. Aktor od  początku podchodził sceptycznie do śpiewania, dlatego twórcy zdecydowali się nie naciskać na niego w tej kwestii.

Kiedy naprawdę zastanowiliśmy się nad postacią Jugheada, zrozumieliśmy, że to postać, która prawdopodobnie nie byłaby częścią szkolnego muscialu. Gdy zobaczycie odcinek, Jughead będzie jego ważną częścią i będzie robił typowe dla siebie rzeczy przy sztuce. Z tym, że nie będzie śpiewać.

jughead jones, cole sprouse, riverdale, music episode, the cw
Cole Sprouse jako Jughead Jones

Jak mówi producent wykonawczy, Roberto Aguirre-Sacasa, odcinek musicalowy jest czymś, co podkreśli szkolny klimat „Riverdale”:

Na pewnych poziomach „Riverdale”  opowiada o zbrodniach i tajemnicach, ale jest także element dorastania i licealnego życia, a robienie musicalu to taki rytułał przejścia, który chcieliśmy wprowadzić.

Musicalowy odcinek „Riverdale” zostanie wyemitowany 18 kwietnia.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Aga Halman
    Aga Halman
    @halmanaga

    Nie wyobrażam sobie śpiewającego Jugheada, więc może to i dobrze :D

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …


Aktualności