Aktualności

Seriale o superbohaterach zyskują coraz większą popularność, przyciągając do siebie ogromną publiczność. Nic dziwnego, że zamawiane są kolejne produkcje o nadnaturalnie obdarzonych ludziach. Amazon właśnie ogłosił, kto zagra w powstającym serialu „The Boys”, w którym to superbohaterowie będą „tymi złymi”.

„The Boys” opowie o świecie, w którym ukazane są mroczne oblicza superbohaterów. Zamiast na ratowaniu świata, nadzwyczajnie uzdolnionym zależy jedynie na sławie, przez co angażują się w nielegalne i niebezpieczne interesy. Historia skupi się wokół specjalnej jednostki, która wyruszy, by powstrzymać skorumpowanych superbohaterów.

Serial jest adaptacją komiksu o tym samym tytule, który zadebiutował w 2016 roku. Twórcą nadchodzącej produkcji jest Eric Kripke, znany przede wszystkim z popularnego „Supernatural”. Za reżyserię odpowiadają Evan Goldberg („Future Man”, „Preacher”) oraz Seth Rogen („The Disaster Artisit”, „The League”). 

The Boys, Supernatural, Superbohaterowie, Amazon, Eric Kripke
Eric Kripke

 

Amazon ujawnił obsadę serialu. Antony Starr („American Gothic”) zagra Homelandera, przywódcę grupy The Seven. Dominique McElligott („House of Cards”) wcieli się w Queen Maeve, a Jessie Usher („Survivor’s Remorse”) w  A-Traina. Do roli The Deepa został zaangażowany Chace Crawford („Gossip Girl”), zaś Nathana Mitchella („Supernatural”, „Timeless”) zobaczymy jako tajemniczego bohatera Black Noira. 

The Boys, serial, Amazon, superbohaterowie, komiks, Antony Starr, American Gothic
Antony Starr jako Garrett Hawthrone w „American Gothic”

 

Premiera „The Boys” planowana jest na 2019 rok.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności