Aktualności

Netflix to platforma oferująca seriale i programy ze wszystkich stron świata. Do azjatyckiej części już niebawem dołączy koreańska drama – „Mr Sunshine”. Czego możemy spodziewać się po historycznej opowieści z Dalekiego Wschodu?

Akcja „Mr Sunshine” będzie rozgrywać się pod koniec XIX wieku. Koreański chłopiec urodzony w rodzinie służących ucieka na pokładzie amerykańskiego statku. Po latach powraca jako oficer marynarki USA. Go Ae-Sin jest córką arystokraty, która jako nastolatka pobierała lekcje u strzelca i wyćwiczyła celowanie do perfekcji. Losy tej dwójki łączą się w trakcie dramatycznych wydarzeń. 

Twórczynią „Mr Sunshine” jest scenarzystka i producentka Kim Eun-Sook, która zachwyciła fanów koreańskich produkcji dramami „Descendants of the Sun” oraz „Goblin”. Przy projektach współpracuje z Lee Eung-Bokiem, zajmującym się reżyserią. Drama została zamówiona przez południowokoreańską stację tvN, zaś Netflix wykupił prawa do międzynarodowej dystrybucji.

W roli Go Ae-Sin zobaczymy Kim Tae-Ri („The Handmaiden”) – będzie to pierwszy występ aktorki w dramie. Jej partnerem na planie został Lee Byun- Hun („G.I Joe”). Do obsady dołączyli także m.in. Yoo Yeon-Seok („Love, Lies”) Kim Min-Jung („Man to Man”) oraz Byun Yo-Han („A Day”).

netflix, koreańska drama, mr sunshine, tvn
Kadr z dramy

Międzynarodowa premiera 19 lipca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.