Aktualności

Twórca serialu „Mr. Robot” przygotuje komiks, którego akcja będzie się toczyć w świecie stworzonego przez niego serialu. Jednak nie skupi się on w pełni na Elliotcie. W takim razie o czym będzie?

Serial jest osadzony w pesymistycznym świecie, w którym rządzą złe korporacje, a walczą z nimi niesympatyczni hakerzy pod przywództwem Pana Robota. Ten do gry wciąga genialnego, ale niedostosowanego życiowo i niezbyt sympatycznego Elliota Andersona. Jak się okazuje, Elliota łączy z Panem Robotem szczególna więź, w której kryje się pewna tajemnica.

Komiks stworzony przez Sama Esmaila ma być prequlem serialu „Mr. Robot”. Opowie on o wydarzeniach poprzedzających pierwszy sezon i skupi się na stworzeniu tajemniczej grupy znanej jako fsociety. Kiedy nastąpi premiera? Prawdopodobnie jesienią tego roku, jednak więcej informacji uzyskamy na San Diego Comic-Con, który startuje już jutro.

Mr. Robot, Komiks, Sam Esmail, Elliot Anderson, fsociety
Kadr z serialu „Mr. Robot”

„Mr. Robot” zyskał ogromną popularność. Łączy w sobie elementy thrillera i kryminału. Osoby zainteresowane komputerami z pewnością polubiły produkcję ze względu na wątek hackowania systemów. Zawiera też sporo elementów psychologicznych, przez co do lekkich nie należy. Momentami jest porównywany do „Fight Clubu” – filmu z 1999 roku.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mr. Robot

Pesymistyczna antyutopia o świecie, którym rządzą złe korporacje, a walczą z nimi niesympatyczni hakerzy pod przywództwem Pana Robota. Ten do gry wciąga genialnego, …


Aktualności