Aktualności

Z pewnością wiele fanów „Mr. Robota” czeka z niecierpliwością na to, czy czwarty sezon będzie ostatnim. Producent – Sam Esmail wydał oficjalnie oświadczenie w tej sprawie.

Serial dzieje się w pesymistycznym świecie, w którym rządzą złe korporacje. Walczą z nimi hakerzy pod przywództwem Pana Robota. Ten do gry wciąga genialnego, ale niedostosowanego życiowo i niezbyt sympatycznego Elliota Andersona. Jak się okazuje, Elliota łączy z Panem Robotem szczególna więź, w której kryje się pewna tajemnica.

Media oficjalnie poinformowały, że serial zakończy się po czwartym sezonie. Pierwotnie miał on zawierać jedynie osiem odcinków, jednak ze względu na zakończenie został rozwinięty o dodatkowe cztery epizody. Ta decyzja nie powinna jednak nikogo dziwić. Sam Esmail zapowiadał, że historia zakończy się na czwartym, ewentualnie piątym sezonie. Producent wydał oficjalnie oświadczenie:

Kiedy po raz pierwszy stworzyłem „Mr. Robota”, pomyślałem, że to będzie niszowa produkcja z małą kontynuacją. W ciągu ostatnich trzech lat stało się to o wiele większe, a ja nieustannie jestem zaskoczony uznaniem dla tejże produkcji oraz niesamowitej obsady, która pracuje niestrudzenie, aby przywrócić moją wizję do życia. Od pierwszego dnia pracowałem nad konkretnym zakończeniem, a w nadchodzącym sezonie zdecydowałem, że nadszedł już na nie czas. Nie chcę się żegnać, ale w końcu mamy zbyt dużo szacunku dla podróży Elliota, by przedłużyć jej nieuniknione zakończenie, dlatego sezon czwarty będzie ostatnim rozdziałem opowieści Mr. Robota. Do fanów: dziękuję za te trzy lata i nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami ekscytującym finałowym sezonem.

rami malek, elliot anderson, mr. robot, pan robot, 4 sezon, sam esmail
Rami Malek jako Elliot Anderson

„Mr. Robot” zyskał ogromną popularność. Łączy w sobie elementy thrillera i kryminału. Osoby zainteresowane komputerami z pewnością polubiły produkcję ze względu na wątek hackowania systemów. Zawiera też sporo elementów psychologicznych, przez co do lekkich nie należy. Bywa porównywany do „Fight Clubu” – filmu z 1999 roku.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Showmax oraz Amazon Prime Video.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mr. Robot

Pesymistyczna antyutopia o świecie, którym rządzą złe korporacje, a walczą z nimi niesympatyczni hakerzy pod przywództwem Pana Robota. Ten do gry wciąga genialnego, …