Aktualności

Platform One Media podpisał umowę z aktorką i świeżo upieczoną producentką, którą kojarzyć możemy przede wszystkim z nagradzanej roli w „Big Little Lies”. Jej firma Jaywalker Pictures ma wkrótce zająć się produkcją adaptacji „Mr & Mrs. American Pie”.

Z udostępnionych informacji wynika, że studio Platform One Media zawarło umowę z firmą, której współwłaścicielką jest nie kto inny, jak Laura Dern. Jej partnerką w interesach oraz drugą właścicielką Jaywalker Pictures jest mająca większe doświadczenie jako producent Jayme Lemons.

Laura Dern, Big Little Lies, mr and mrs american pie, jaywalker pictures, aktorka, wielkie kłamstewka, HBO
Laura Dern na planie „Big Little Lies”

Pierwszą produkcją pań ma być „Mr. & Mrs. American Pie” – adaptacja powieści Julliet McDaniel, wydanej w 1969 roku. Jest to opowieść o kobiecie, która ponownie próbuje odnaleźć siebie po tym, jak zostaje odrzucona przez męża. Dodatkowym problemem, z którym musi sobie poradzić, staje się wyłączenie z towarzystwa, w którym do tej pory się obracała. 

Katie O’Connell Marsht z Platform One Media tak nazwała nadchodzący serial:

Jest to mieszanka opowieści o bardzo nietypowej rodzinie, która w zabawny sposób porusza tematykę równości 

Dla Dern i Lemons nie będzie to pierwsze wspólne przedsięwzięcie. Ich współpraca ropoczęła się jeszcze w roku 2000 przy produkcji filmu „Dr. T and the Women” i trwa nieprzerwanie do dziś. 

Źródło: deadline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.