Aktualności

W sieci pojawił się teaser drugiego sezonu serialu bazującego na powieści Stephena Kinga „Mr. Mercedes”. Czego można się spodziewać w następnym sezonie i kto z obsady w nim wystąpi? Zobaczcie najnowszą zapowiedź!

Stephen King jest znany z horrorów i mrocznych opowieści. Książka „Mr. Mercedes” była jego eksperymentem jako thriller. Eksperyment ten doczekał się realizacji w formie serialu w wykonaniu Davida E. Kelleya („Big Little Lies”), Jacka Bendera („Lost”) oraz samego Stephena Kinga. Serial opowiada o emerytowanym detektywie Billu Hodgesie. Mężczyzna zaczyna dostawać tajemnicze wiadomości nawiązujące do masakry, podczas której ktoś wjechał skradzionym mercedesem w tłum ludzi. Zabójca nie został schwytany – detektyw postanawia podjąć kolejną próbę rozwikłania zagadki.

W drugim sezonie potwierdzono udział gwiazd takich jak Brendan Gleeson („1916 Seachtar Dearmadta”), Harry Treadaway („Penny Dreadful”), Jharrel Jerome („Moonlight”), Scott Lawrence („Legion”), Breeda Wool („UnReal”), Justine Lupe („Madam Secretary”) oraz Holland Taylor („Two and a Half Men”).

Pierwszy sezon serial został dobrze oceniony, osiągając 71/100 punktów na portalu Metacritic oraz 85% w serwisie Rotten Tomatoes.

Premiera drugiego sezonu jest zaplanowana na 22 sierpnia.

Źródło: Audience Network

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mr. Mercedes

Bill Hodes to emerytowany detektyw, którego, za pośrednictwem tajemniczych wiadomości, zaczyna prześladować sprawca dawnej, do dziś nierozwiązanej sprawy – przestępca …


AktualnościArtykuły