Aktualności

Jeśli ktoś sądzi, że teraz stacja FOX bez powodu kasuje seriale, najpewniej nie słyszał nigdy o produkcji „Profit”, którą, mimo pochlebnych recenzji, anulowano po emisji czterech z ośmiu nakręconych odcinków. Teraz historia ma szansę powrócić na mały ekran.

Adrian Pasdar, odtwórca głównej roli w pierwszej odsłonie obrazu „Profit”, powiedział w wywiadzie dla TVLine, że za sprawą Tawni McKieran, córki Stephena J. Cannella, serial może zostać zrebootowany.

Aktualny status produkcji pominął jednak milczeniem.

Adrian Pasdar

Tytułowa postać to bezwzględny biznesmen, który nie przebiera w środkach, by dopiąć swego. Wymuszenia, szantaże, napady, a nawet morderstwo – nic z tej listy nie jest mu obce.

„Profit” – mówi Pasdar, opisując odgrywanego przez siebie bohatera – „zostałby dziś przyjęty o wiele lepiej niż w latach 90.”.
Teraz, gdy przeciętny widz poznał już „Rodzinę Soprano”, „Dextera” i inne produkcje, których akcja skupia się na antybohaterze, Jim Profit łatwiej znalazłby swoich wiernych fanów. „Staramy się to jakoś poskładać i jestem ciekaw, dokąd nas to doprowadzi”, dodaje aktor. Kwestię swojego powrotu do roli komentuje niejednoznacznym: „Wzięliśmy to pod uwagę”.

Stacja FOX w żaden sposób nie odniosła się do planów ponownego pojawienia się „Profita” na małym ekranie.

źródło: tvline.com
 


 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale