Aktualności

Freeform przygotował dla fanów czarownic nowy dziesięcioodcinkowy serial „Motherland: Fort Salem”, którego pierwszy zwiastun jest już dostępny.

Akcja serialu została osadzona w Ameryce, w której 300 lat temu czarownice zawarły pakt z rządem USA o zaprzestaniu prześladowań w zamian za służbę w armii. Dzięki nadprzyrodzonej sile, świetnej taktyce oraz broni walczą z najgroźniejszymi zagrożeniami terrorystycznymi.

„Motherland: Fort Salem” podobnie jak dostępny na HBO serial „Siren” obala stereotypowe podejście do istot nadprzyrodzonych. Producentami wykonawczymi serialu autrostwa Eliota Laurence'a („Claws”) zostali: Will Ferrell („Anchorman: The Legend of Ron Burgundy”), Adam McKay („Vice”) i Kevin Messick („Succession”).

Prezes Freeform, Tom Ascheim, bardzo entuzjastycznie wypowiada się o produkcji:

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc przedstawić historię kobiet i ich silną pozycję w alternatywnej rzeczywistości.  „Motherland: Fort Salem” będzie kontynuował autentyczne i oparte na problemach historie, z których znana jest nasza sieć i których oczekują nasi widzowie. To wspaniale, że możemy współpracować z Eliotem, Willem, Adamem i Kevinem nad tą wyjątkowo twórczą opowieścią i cieszymy się, że możemy ją jeszcze bardziej urzeczywistnić.


W serialu wystąpią: Taylor Hickson („Ghostland”), Jessica Sutton („The Kissing Booth”), Amalia Holm („Alena”) i Demetria McKinney („In the Meantime”).

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.