Aktualności

Po tygodniach domysłów Morgan Jones (Lennie James) został oficjalnie ujawniony jako postać, która będzie elementem crossoveru dwóch produkcji AMC, „The Walking Dead” i „Fear the Walking Dead”.

Informacja o dołączeniu Lenniego Jamesa do obsady „Fear the Walking Dead” pojawiła się we wczorajszym epizodzie „Talking Dead”, wieczornym after show, w którym komentowane są wydarzenia z premierowych odcinków „The Walking Dead”.

 

Nie zostały ujawnione szczegóły dotyczące przejścia aktora do powiązanego serialu, więc fanom uniwersum pozostaje jedynie gdybać, jak do tego dojdzie. Mimo że spin-off TWD rozgrywa się w tym samym uniwersum co serial bazowy, między obiema produkcjami istnieje spora różnica w czasie akcji. W jaki sposób Morgan może trafić do świata „Fear the Walking Dead”? Okazuje się, że prawdopodobne wytłumaczenie jego występu jest bardzo logiczne.

Po tym, jak Morgan Jones zaprzyjaźnił się z Rickiem na początku epidemii, jego bohater zniknął z serialu i pojawił się dopiero pod koniec trzeciego sezonu. Znane są jedynie drobne szczegóły dotyczące jego nieobecności, pozostawiając wiele możliwości zbadania wydarzeń, które doprowadziły do szaleństwa postaci, gdy ponownie spotkał Ricka.

Prace na planie zdjęciowym „Fear the Walking Dead” rozpoczynają się dzisiaj, bierze w nich udział Lennie James. Dołączenie aktora do spin-offu nie oznacza, że jego postać zniknie z „The Walking Dead”. Showrunner produkcji Scott Gimple w wieczornym after show wyznał, że postać graną przez aktora wiele jeszcze czeka w „TWD”, a nadchodzące odcinki ósmego sezonu serialu AMC dostarczą fanom wiele wskazówek na temat jego roli w „Fear…”.

Premiera czwartego sezonu „Fear the Walking Dead” planowana jest na połowę 2018 roku.

Źródło: amc.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …