Aktualności

Sitcom „Mom” cieszy się bardzo dużą popularnością, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Śledzi go ponad 11 milionów widzów, jest trzecią najchętniej oglądaną komedią w amerykańskiej telewizji zaraz obok „The Big Bang Theory” i „Young Sheldon”. Nic dziwnego, że produkcja dostała przedłużenie na kolejny, szósty już sezon.

Producent, Chuck Lorre, może się cieszyć ze swojego sukcesu, ponieważ wszystkie jego trzy sitcomy w stacji CBS zostały przedłużone o kolejne sezony (wspomniane już „The Big Bang Theory”, „Young Sheldon” oraz właśnie „Mom”). Na temat najnowszego przedłużenia wypowiedział się Kelly Kahl – prezes stacji CBS:

„Mom” to seria, która rozwiązuje prowokacyjne problemy społeczne, łącząc je ze śmiechem i gracją, a duża, lojalna publiczność podążyła za nią. Z utalentowanymi osobami, takimi jak Anna i Allison, które prowadzą znakomitą obsadę aktorską oraz zespołem produkcyjnym kierowanym przez Chucka Lorre’a, Eddiego Gorodetsky’ego, Nicka Bakaya i Gemmę Baker, ta seria po prostu staje się coraz lepsza.

Mom, 6 sezon, Chuck Lorre, Allison Jann, Anna Faris, CBS

Kadr z serialu

 

Historia opowiada o Christy Plunkett, samotnej matce, która po walce z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków postanawia na nowo ułożyć sobie życie w Napa w stanie Kalifornia, gdzie pracuje jako kelnerka. W głównych rolach występują Allison Jann (jako Bonnie Plunkett) oraz Anna Faris (jako Christy Plunkett).

Źrodło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mom

Serial opowiada o Christy Plunkett, samotnej matce, która po walce z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków postanawia na nowo ułożyć sobie życie w Napie, w stanie …